Eesti English


Silokonservandid ja tarvikud endiselt e-poes saadaval

TELLIMISJUHEND

E-pood > TELLIMISJUHEND

E-poes olevad hinnad on antud eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%
 
Ostmine E-poest:
- Müük ainult registreeritud firmadele või FIE dele.
- Valige sobiva kategooria alt sobiv toode. Sisestage soovitud kogus ja lisage toode ostukorvi.
- Märkige sobivad kogused või eemaldage mittesoovitud tooted ning valige transport.
- Ostes esmakordselt registreerige ennast kasutajaks.
- Olles juba kasutaja logige sisse

  
Kaupade kätte saamiseks on võimalusi kolm:
  1. Tulen ise kaubale järgi- Kaubad saab kätte E-R 8.00 – 17.00 Starter OÜ laost, Lao 5, 63308 Põlva.
  2. Omniva Kulleriga - Kauba toob teie poolt tellimuses sisestatud aadressile Omniva kuller. Tarneaeg järgmisel tööpäeval alates makse laekumisest.
  3. Kaubaekspress – Suuremad alustel kaubad toob teie poolt soovitud aadressile Kaubaekspress. Tarneaeg 1-3 tööpäeva alates makse laekumisest.

Kinnitades tellimuse jõuavad andmed meieni. Makse laekumisel meie kontole saadetakse kaup välja või antakse üle esimesel võimalusel.
Juhul kui valitud tooteid hetkel meie laos ei ole, teavitatakse teid kauba tellimise tingimustest ning tarneaegadest esimesel võimalusel.
(Tarneaeg enamus kaupade puhul 1-7 päeva, eritellimuste korral võib olla pikem.)
 
 
- Peale arve kätte saamist on teil aega 3 päeva arve tasumiseks.
Arve laekumisel saadetakse kaup meie laost välja ning toimetatakse teile üldjuhul juba ühe tööpäeva jooksul.

*Kui 3 päeva möödumisel pole arvet tasutud, tühistatakse tellimus
*Kaubale ise meie kauplusesse järgi tulles on võimalik ostu eest tasuda kohapeal sularahas või pangakaardiga. Sellisel juhul palume teha vastav sissekanne tellimust täites lisainfo lahtrisse.
-Kauba tagastamine toimub 14 päeva jooksul juhul kui toode on pakendis, avamata ning algse markeeringuga. Toote tagastamine toimub Starter ST OÜ laos aadressil: Lao 5, 63308 Põlva  Tagastatud kauba eest transpordikulu ei hüvitata!
*Eelpool kirjeldatud tagastamine ei kehti eritellimus toodete puhul!

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust.

 Õigused ja kohustused:
1. Ostja kohustub tellimust vormistades ja ankeeti täites esitama müüjale tõesed ja korrektsed andmed, vastutades täielikult valeandmete esitamisega tekkiva võimaliku kahju eest, sh kauba sihtkohta toimetamisel tekkida võiva viivituse eest. Müüja ei vastuta ostja esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või muude sellest tulenevate tagajärgede eest.
2. Müüjal on õigus muuta kaupade hindu. Kui ostja edastas oma tellimuse enne hinna muutmist, siis kehtib ostjale hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.
3. Kui tehnilise vea tõttu on e- poes pakutava kauba hind muutunud/ muudetud võrreldes kauba tavalise turuhinnaga ebamõistlikult odavaks ja müüja ei ole kauba juures eraldi märkinud, et tegemist on müüja kehtestatud allahindlusega, siis on müüjal õigus punktis 4. sätestatud tingimustel taganeda tehnilise vea tõttu tekkinud vigase hinnaga kauba müügitehingust eeldusel, et müüja ei ole kaupa ostjale veel sihtkohta saatnud.
4. E- poes kajastub kaupade laoseis ajalise nihkega ja võib tegelikust seisust erineda: müüja ei vastuta olukorras, kus vahetult pärast ostja poolt kauba eest tasumist selgub, et ostja soovitud kaup on otsa saanud. Sellisel juhul teavitab müüja ostjat tekkinud olukorrast ja teeb omalt poolt kõik, et ostja oma kauba siiski kätte kätte saaks. Kui pooled omavahel kokkuleppele ei saa on müüjal õigus müügitehingust taganeda ning ostusumma ostjale tagastada. Ostjal ei ole sellises olukorras õigust nõuda müüjalt tellimuse täitmist ega ka võimalike kahjude hüvitamist.
5. Ostja annab müüjale õiguse tema poolt sisestatud isikuandmete töötlemiseks ja säilitamiseks. Müüja kinnitab, et kõik ostja isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
6. Juhul, kui ostetud kauba sihtkoht asub väljapool Eesti Vabariiki, täpsustab müüja kauba sihtkohta, toimetamise tähtaja ja maksumuse iga kauba puhul eraldi. Kauba kättetoimetamise täpsemad tingimused väljapoole Eesti Vabariiki sõltuvad rahvusvahelise transpordiettevõtte tingimustest ja tavadest.
*Lisaks käesolevatele üldistele e- poe tingimusetele reguleerivad ostja ja müüja vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid ja väljakujunenud head tavad. 

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:

Starter ST OÜ
Aadress: Lao 5, Põlva 63308
Eesti
Tel: 5204312,53322957,5234341, 799 1685
Email: info(ät)artofsilage.com